تونل‌های مرتفع، الماس آرکانزاس در روز باغبانی 2024 به نمایش درآمدهفته گذشته 97 کشاورز، باغبان و علاقه مندان به باغبانی به هوپ، آرکانزاس رفتند تا درباره تحقیقات میوه، سبزیجات و زینتی که در مرکز تحقیقات و توسعه جنوب غربی انجام می شود، بشنوند.

روز باغبانی 2024 متخصصان ترویج، مربیان و عوامل شهرستانی را با بخش کشاورزی سیستم دانشگاه آرکانزاس به نمایش گذاشت. آنها موضوعاتی از جمله مدیریت آفات، شستشوی محصولات، تغذیه و موارد دیگر را پوشش دادند.

دانیل ریورا، مدیر مرکز تحقیقات و توسعه جنوب غربی، گفت: «ما از اینکه می‌توانستیم کار سختی را که در ایستگاه خود انجام می‌شد نشان دهیم، لذت بردیم. ما تعداد زیادی از اعضای هیئت علمی جوان داریم که در اینجا تحقیقات انجام می دهند و خوشحالم که توانستیم آنها را برای ذینفعان محلی خود برجسته کنیم.”

آرون کاتو، متخصص مدیریت یکپارچه آفات باغبانی ترویجی برای بخش کشاورزی، مروری بر تحقیقات اخیر در مورد هدف قرار دادن آفات کلیدی کدو تنبل و گوجه فرنگی در آرکانزاس ارائه کرد. داده‌های اخیر از آزمایش‌های کدو تنبل Cato نشان می‌دهد که ممکن است گزینه‌های کنترل فرهنگی برای کرم‌های خربزه، یک آفت بزرگ در کدو تنبل آرکانزاس وجود داشته باشد.

اطلاعات بیشتر را در magnoliareporter.com بخوانید

تاریخ انتشار:

منبع