تامین مالی آینده گل و گیاه و پذیرش AFE

فرقی نمی‌کند در AFE تازه کار باشید یا یک حامی باتجربه، می‌توانید در جشن گرفتن بیش از 60 سال دستاورد و در عین حال شبکه‌سازی با همتایان و شناسایی قهرمانان صنعت که به حمایت از تحقیقات، بورسیه‌ها و سایر برنامه‌های صنعتی کمک کرده‌اند، بپیوندید. این فرصتی است برای یادگیری بیشتر، مشارکت و استفاده از تمام آنچه AFE ارائه می دهد.

مراسم تامین مالی آینده گل‌کاری و پذیرایی AFE در روز سه‌شنبه، ۶ سپتامبر، از ساعت ۴:۰۰ تا ۶:۰۰ بعد از ظهر در اورلاندو، فلوریدا، همزمان با کنوانسیون سالانه SAF 2022 خواهد بود.

متولیان AFE در دو سال گذشته برای توسعه منابع جدید برای صنعت تلاش کرده اند. بودجه سالانه تحقیقات جدید و نوآورانه، حمایت از بورسیه‌ها و دوره‌های کارآموزی، توسعه و استخدام حرفه‌ای جوان را پوشش می‌دهد و یادگیری مستمر را از طریق کمک‌های مالی آموزشی برای همه اعضای صنعت ترویج می‌کند.

با تشکر از حامیان سخاوتمند کمپین جمع آوری کمک های مالی مجازی در سال 2022، تامین مالی آینده گل و گیاه، که تا پایان ژوئن 2022 برگزار شد، این استقبال برای صنعت رایگان است. اگر کمپین مجازی را از دست دادید، هنوز فرصت دارید که کمک مالی کنید، اسپانسر شوید و در پذیرایی شناخته شوید.

برای اطلاعات بیشتر:
موقوفه گل آمریکایی
+1 (703) 838-5211
www.endowment.orgمنبع

پس از دو سال رویدادهای مجازی، ما مشتاق هستیم که شخصاً دوباره با جامعه گل درگیر شویم. منابع و برنامه های جدید و همچنین یک برنامه استراتژیک جدید ایجاد شده است، و هیئت وقف از به اشتراک گذاشتن این ابتکارات مهم با صنعت بسیار هیجان زده است.

این رویداد دو ساعته درست قبل از استقبال SAF برنامه ریزی شده است و شامل اعلام ابتکار جدید پایداری، تقدیر ویژه از حامیان و حامیان، و پذیرایی از شبکه های صنعتی خواهد بود. این رویداد و پذیرایی برای همه شرکت کنندگان در کنوانسیون SAF و اعضای صنعت محلی بدون هیچ هزینه ای باز است.