بهینه سازی در کاشت گیاهان کشت بافت از طریق کاشت خودکارAllPlant در تولید و ریشه زایی گیاهان کشت بافت تخصص دارد. شرکت مستقر در Heerhugowaard گیاهان چند ساله را به عنوان گیاهان جوان ریشه دار برای پرورش دهندگان حرفه ای عرضه می کند. به گفته این شرکت، این امر آنها را به یکی از تامین کنندگان بزرگ در اروپا تبدیل کرده است.

مشتریان در کشورهای خارج از اروپا می توانند گیاهان مرحله 3 را مستقیماً از آزمایشگاه تحویل بگیرند تا از ریشه زدن گیاهان در شاخه ها مراقبت کنند. فروش مجموعه AllPlant در آمریکای شمالی با همکاری Green Trade Horticulture است که می تواند طیف کاملی از گیاهان مرحله 3 کشت بافت را عرضه کند.

تیم AllPlant بیان می کند: “AllPlant برای پیشرو بودن در کیفیت، همیشه بر بهینه سازی فرآیند تمرکز کرده است. یک مثال TTA FlexSorter است که به طور خودکار همه گیاهان جوان ریشه دار را قبل از تحویل به مشتریان مرتب می کند. برای ادامه پاسخگویی به این تقاضا، ظرفیت مرتب سازی با دستگاه مرتب سازی دوم در اواخر امسال افزایش می یابد.

علاوه بر درجه بندی، کاشت گیاهان کشت بافت در شاخه ها یک فرآیند کار فشرده است. برای تحقق یکنواختی بیشتر، AllPlant اخیراً 2 ربات برای کاشت خودکار گیاهان کشت بافت نصب کرده است. این باعث بهبود کیفیت شده است زیرا فقط گیاهان واجد شرایط کاشته می شوند. در عین حال، AllPlant این فرآیند را در آزمایشگاه ها تنظیم کرده است. این تغییرات ویژه باعث شده است که کارخانه ها برای پردازش خودکار مناسب تر شوند. در نتیجه، AllPlant تصمیم به خرید سه ربات دیگر گرفت. کاشت کار TTA CuttingEdge قادر به پردازش 2500 گیاه در هر دستگاه در ساعت است.

از ابتدا، تمرکز TTA بر روی فرآیندهای جابجایی و انتخاب گیاه بوده است. راه حل های خوب در این موارد تنها از طریق همکاری فشرده با پرورش دهنده قابل تحقق است. مهم این است که منافع یکدیگر به خوبی درک شود و اعتماد وجود داشته باشد. مطمئناً در مورد کسب و کار خانوادگی AllPlant چنین بوده است. وقتی صحبت از پرشور بودن و ادامه همکاری با یکدیگر تا یافتن راه حل مناسب می شود، TTA به همان زبان صحبت می کند. این باعث می شود که همکاری نه تنها ضروری باشد، بلکه بسیار سرگرم کننده است.”

برای اطلاعات بیشتر:
همه گیاه جوان پلانتس
نیکو دی هان، مدیر تولید
www.allplant.nl
تلفن: +31 727 112 806

باغبانی تجارت سبز
جاناتان کوپر
www.greentradehort.com
تلفن: +1 760 842 323 8

TTA
گیرت ماریس
www.tta.eu
تلفن: +31 184 691 105

تاریخ انتشار:

منبع