برنامه معلم باعث می شود باغبانی در کلاس درس “بسیار در دسترس تر” باشد

وقتی مدرسه در پاییز امسال باز می‌گردد، ده‌ها معلم در سراسر کشور مجهزتر خواهند شد تا با دانش‌آموزان در مورد فرصت‌های شغلی باغبانی با استفاده از تجربیات و منابع آینده خود را بکارند، به لطف Seed to STEM، یک برنامه توسعه حرفه‌ای همهجانبه.

جزمین الباران، مدیر اجرایی Seed Your Future، که این برنامه را به عنوان بخشی از ماموریت خود برای افزایش آگاهی از مشاغل در صنعت

در طول تجربه چهار روزه همهجانبه 2 تا 5 ژوئن، معلمان هنگام بازدید از مقاصد اطراف ایندیاناپولیس از جمله Corteva Agriscience، مرکز توزیع شرکت برادران Kennicott عمده‌فروش، مرکز نوآوری ذرت و سویا ایندیانا در دانشگاه پوردو، موزه نیوفیلدز ایندیاناپولیس، در معرض مشاغل باغبانی قرار گرفتند. پرورش دهندگان هنر و هارتلند.

آلباران به یاد می آورد: “برای بسیاری، این اولین بار بود که در یک گلخانه تجاری حضور داشتند؛ دیدن گیاهان زیادی در یک مکان در هارتلند گراورز آنها را شگفت زده کرد.” “آنها وقتی دیدند که چقدر اتوماسیون وجود دارد یا تعداد مشاغل مربوط به رشد گیاهان شگفت زده شدند.”

به عنوان بخشی از این برنامه، معلمان در حال ایجاد طرح‌های درس رایگان هستند که در وب‌سایت Seed Your Future ارسال می‌شود و در دسترس هر مربی است.

کیلا سانکارا، معلمی از گرجستان، می‌گوید که این برنامه به او کمک کرد در مورد درس‌های جدیدی برای کلاس درس خود فکر کند که مطابق با استانداردهای علوم نسل بعدی باشد.

او می‌گوید: «این به من کمک می‌کند در مورد کاری که قبلاً انجام داده‌ام، اما به روشی جدید فکر کنم، و در واقع درس‌ها را برای دانش‌آموزان بسیار قابل دسترس‌تر و جذاب‌تر می‌کند.» “این فقط یک برد در کل است.”

آماندا گلدیس، معلم کارولینای جنوبی، راه‌هایی را برای علاقه‌مند ساختن دانش‌آموزان به طراحی گل‌ها بررسی می‌کرد.

او در حالی که در طول فعالیتی در Kennicott گل‌ها را مرتب می‌کرد، پرسید: «آیا جالب نیست اگر دانش‌آموزان گل‌ها را برای جشن جشن پرورش دهند؟» گلادیس گفت که ترکیب طرح گل با جشن – «چیزی که هر دانش‌آموز دبیرستانی درباره آن می‌داند» تأثیر فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

دیوید مک کالو کلاس هشتم را در روستایی پنسیلوانیا تدریس می کند، جایی که بسیاری از دانش آموزان با اصول کشاورزی آشنا هستند. او مشتاق است تا فرصت‌های شغلی مانند عملیات پهپاد و لوله‌کشی برق را با دانشجویانش به اشتراک بگذارد.

معلمان مریلند، لیگایا دیکولن و رامونا تابانگ، هیجان زده هستند تا تعیین کنند چگونه می توانند یک باشگاه باغبانی در دبیرستان خود راه اندازی کنند.

کلی استرینج، معلم شیمی دبیرستانی از پنسیلوانیا، هیجان‌زده است که درس‌ها را به کلاس خود بازگرداند و آزمایش‌های ساده‌ای را برای دانش‌آموزانش ایجاد کند. او می‌گوید که این برنامه بهترین تجربه توسعه حرفه‌ای بود که تا به حال داشته است و آن را یک “تجربه شگفت‌انگیز و همه‌جانبه” نامید.

تالیا استایگر، معلم ریاضی و علوم از نیویورک، وجود کسب‌وکارهای چند نسلی در این صنعت را شگفت‌انگیز می‌داند. اما او همچنین به ارزش کار با گل ها به عنوان یک فعالیت مدیریت استرس اشاره کرد که برای بسیاری از دانش آموزان با نیازهای ویژه ای که با آنها کار می کند و دارای اضطراب و افسردگی هستند، مهم است.

او می‌گوید: «من همیشه به دنبال فعالیت‌هایی هستم که طبیعت را در خود داشته باشد اما در عین حال درمانی نیز باشد. برنامه Seed to STEM 2025 در شیکاگو، ایلینوی برگزار خواهد شد. برنامه های کاربردی ژانویه 2025 باز خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از آموزش مربیان – Seed Your Future به وب سایت مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر:
آینده خود را بذر
www.seedyourfuture.org

منبع