“برای تحت کنترل گرفتن پارامترهای گلخانه، مجموعه کاملی از بیش از 20 حسگر مختلف را توسعه دادیم.”

AgeonTech®، بخش مشاوره محصول Ageon Srl، شرکت ایتالیایی با 30 سال تجربه در کشت های بدون خاک، در GreenTech با یک برنامه بین المللی مشاوره محصول پر از اخبار نمایشگاهی خواهد داشت. دکتر ویتانجلو دی پیرو، مدیر AgeonTech می‌گوید: «در چند سال گذشته، ما سخت کار کردیم تا برنامه‌ای را توسعه دهیم که از آخرین فناوری‌ها و با 30 سال تجربه در کشت‌های بدون خاک و هیدروپونیک استفاده می‌کند. “امروز ما آماده حمایت از تولیدکنندگان در سرتاسر جهان با فرآیندی متناسب با محصولات مختلف و سطوح مختلف فناوری گلخانه ای با رویکرد علمی هستیم.”

بیایید در برنامه مشاوره محصول عمیق تر برویم:

AgeonTech تیمی از کشاورزان است که APP (پروتکل تولید AgeonTech) یک برنامه خط کاری است که در 30 سال توسعه یافته است و با محصولات مختلف، گلخانه‌ها و آب و هوای مختلف سازگار است. با این حال، ورودی ها مشابه هستند.

“برای کنترل پارامترهای گلخانه ای، G.IoT.To (ابزار اینترنت اشیا گلخانه ای) را توسعه دادیم. این مجموعه کاملی از بیش از 20 حسگر دقیق مختلف است که بر روی فناوری رادیویی انتقال Aranet کار می کند. هر 5 ثانیه، می تواند داده ها را در فضای ابری جمع آوری و ارسال کند. مارکو سیگوترو، مدیر محصول G.IoT.To می گوید.

“MyAgeon پلت فرم چند سطحی است که در آن تمام داده های گلخانه ای به روشی کاربرپسند برای تجزیه و تحلیل سریع و دقیق محصول نشان داده می شود. در این پلت فرم می توان تمام اسنادی را که در طول سال مفید بودند ذخیره کرد (تصاویر، تجزیه و تحلیل، محاسبه محلول غذایی همه اسناد به صورت روز به روز و هفته به هفته نشان داده شده است. به لطف برنامه MyAgeon (نسخه اندروید و IoS موجود) می توان آن را توسط حسگرها جمع آوری کرد.

MyAgeon – your greenhouse platform

در GreenTech ما همچنین SITIF®، مدرسه بین‌المللی هیدروپونیک و بدون خاک را که 4 سال پیش توسعه داده‌ایم، تبلیغ خواهیم کرد. Mauro Biodo، مدیر عامل Ageon می گوید. “ما به برنامه آموزشی خود برای مدیران گلخانه افتخار می کنیم. متوجه شدیم که 90٪ از دانش آموزان ما که به دنبال موقعیت جدیدی بودند، پس از شرکت در درس های SITIF ما شغل پیدا کردند. جلسه بعدی در 28 ژوئن آغاز خواهد شد.”

AgeonTech تاکید می کند که آماده حمایت از شرکت هایی است که به دنبال تولیدات با کیفیت و کمیت پایدار در طول سال هستند. AgeonTech را می توان در غرفه RAI Amsterdam 02.401 بازدید کرد.

برای اطلاعات بیشتر:
Ageon Srl
[email protected]
www.ageon.it

منبع