با راه حل های جدید قفسه سیمی با نگرانی های روز باد خداحافظی کنید

روزهای باد می تواند برای مهدکودک ها، مراکز باغ و سایر پرورش دهندگان کابوس باشد. گلدان ها در باد منفجر می شوند، آشفتگی ایجاد می کنند، به گیاهان آسیب می رسانند و ساعت ها کار برای بازنشانی محصولات هزینه می شود. خوشبختانه، راه حل جدیدی برای تثبیت، تجاری سازی و حمل و نقل گیاهان کانتینری وجود دارد که به کشاورزان و خرده فروشان اجازه می دهد تا با نگرانی های روز بادی خود خداحافظی کنند. AMA Horticulture Inc. مفتخر است که با همکاری جدید شرکت باغبانی هلندی Van Schaik Rack Solutions، راه‌حل‌های قفسه‌بندی سفارشی و کلید در دست را برای گیاهان کانتینری به آمریکای شمالی می‌آورد.

تولیدکنندگان و خرده‌فروشان می‌توانند از بین دو سیستم شبکه سیمی قابل تنظیم که گیاهان گلدانی را تثبیت می‌کنند و بسته به اندازه ظرف با لیفتراک حمل می‌شوند، انتخاب کنند. قفسه اصلی با طرف‌های رو به بیرون طراحی شده است و روی سطوح سنگ‌ریزه‌شده یا سنگ‌فرش‌شده به خوبی کار می‌کند، در حالی که قفسه‌ی V-Feet برای جلوگیری از آسیب به پارچه‌های منظره و دیگر پوشش‌های زمین، پشتیبانی‌هایی رو به داخل ارائه می‌دهد.

ریک براد که به همراه همسرش کانی برادت AMA Horticulture را مدیریت می‌کند، می‌گوید: «وقتی نوبت به محصولات جدید می‌رسد، ما روی راه‌حل‌های باکیفیتی تمرکز می‌کنیم که مشکلات واقعی را حل می‌کنند. این محلول‌های قفسه‌ای بیش از یک بار آن جعبه را علامت می‌زنند. آنها گیاهان شما را در حالت عمودی نگه می‌دارند، از آسیب جلوگیری می‌کنند و از زمان کارکنان شما بهتر استفاده می‌کنند. علاوه بر آن، می‌توان آنها را با لیفتراک حمل کرد. به جای اینکه ظروف سنگین را در سراسر حیاط بچرخانید، اکنون شما به طور همزمان تا 70 کارخانه را جابه جا می کنید، این صرفه جویی زیادی در زمان و کار است.

قفسه درخت و ساقه نیز برای خرده فروشانی که به دنبال بهبود نمایش گیاهان و درختانی با ساقه بلند هستند در دسترس است که تجارت آنها دشوار است. این قفسه در دو اندازه موجود است و درختان و گیاهان بلندتر را تا ارتفاع 2.5 متر نگه می دارد. دارای سیستم اتصال ویژه ای است که روی ساقه ها ملایم است و برای طول های مختلف ساقه و فاصله بین گیاهان قابل تنظیم است.

تمام محصولات ون شایک از فلز گالوانیزه با کیفیت بالا با روکش روی استفاده می کنند که در برابر آب و هوا مقاوم است و رها نمی شود و از آسیب یا زالو شدن جلوگیری می کند.

Connie Bradt، مدیر عامل AMA می گوید: “با تغییر الگوهای آب و هوا و افزایش چالش ها با باد، تولید کنندگان و خرده فروشان به دنبال راه حل هایی برای جلوگیری از آسیب محصول و کاهش هزینه های نیروی کار هستند.” این راه حل های قفسه بندی که می توانند کاملاً سفارشی شوند تا نیازهای مشتری ما را برآورده کنند.”

راه حل های جدید قفسه سیم در غرفه AMA Horticulture در Cultivate ’24 به نمایش گذاشته خواهد شد که از 13 تا 16 جولای در کلمبوس، اوهایو برگزار می شود.

برای اطلاعات بیشتر:
AMA باغبانی
Spinks Drive 2011
Kingsville، در N9Y 2E5
کانادا
T: 519-322-1397 یا 800-338-1136
ف: 519-322-1358
[email protected]
www.amahort.com

منبع