با تیم پشت Recover آشنا شوید

“سرمایه گذاری در کیفیت، تعهد به محصولات بادوام با طول عمر تضمین شده است.” تیم Beaulieu Technical Textiles آستین ها را بالا زدند و در واقع دست به کار شدند. مشاوره های بازار مشاوره و اقدام را به همراه داشت، تیم متعهد به همکاری و گردآوری قدرت دانش و تجربه است.

نتیجه راه اندازی جدید پوشش زمینی کنترل علف های هرز RECOVER بود. گیلاس روی کیک یک عکسبرداری جشن با کل تیم بود. بیایید با آن روبرو شویم، اگر کل تیم آنقدر مغرور هستند که عاشق ژست گرفتن روی زمین هستند، مطمئناً گیاهان نمی توانند روی همان پارچه زمینی هم بدرخشند.

طبق گفته Beaulieu Technical Textiles، پوشش‌های زمینی که حداقل به مدت 10 سال برای کنترل رشد علف‌های هرز استفاده می‌شوند، در معرض اشعه‌های UV و نوسانات دما هستند که می‌تواند باعث ناپایداری و انقباض و همچنین تنش‌های مکانیکی شدید مکرر شود.

با تیم ملاقات کنید و دریابید که چگونه آنها توانستند از دانش و مهارت خود استفاده کنند.

دانشمندان: بت و ماری
ماری: “یک چالش بسیار مهم در طول این توسعه، پیچیدگی تبدیل نیازهای بازار به ویژگی‌های فنی بود. با تفکر خارج از چارچوب، ما موفق شدیم آزمایش‌های جدیدی را برای شبیه‌سازی رفتار پارچه خود در مزارع و تعیین استانداردهای جدید ایجاد کنیم.”

Bet: “در طول توسعه Recover، ما همچنین متوجه شدیم که پیوند هر لایه داخل شرکت به یکدیگر دشوار است. اما ما این کار را انجام دادیم و موفق شدیم تولید، فروش، بازاریابی و توسعه را به یکدیگر متصل کنیم و با هم قوی تر شویم.”


شرط و ماری

هنرمندان تولید: Laurent & David
لوران: “چالش اصلی ما در هنگام توسعه Recover در جمع آوری و پردازش زباله های پسا صنعتی ما بود. ما همیشه باید مراقب جمع آوری زباله ها باشیم و از آلودگی جلوگیری کنیم تا خلوص مواد اولیه خود را حفظ کنیم. چالش دوم، بهینه سازی فرآیند بازیافت برای به دست آوردن بالاترین کیفیت ممکن PP بود که می تواند در خطوط اکستروژن ما دوباره استفاده شود.”

دیوید: “برای ارائه یک راه حل عالی به بازار، برای رسیدن به تعادل کامل بین تمام مشخصات، ما نیاز به مطالعه فرآیند تولید داشتیم. بنابراین، ما یک برنامه جدید بر روی دستگاه های بافندگی خود ایجاد کرده ایم. الگوی خاص بافت Recover نتیجه این فرآیند تولید بهینه شده است.”


لوران و دیوید

جادوگران دایره ای: آدری و دوکان
آدری: “در سال‌های گذشته، ما می‌خواستیم از مواد اولیه خالص به نوارهای حاوی حداقل 40 درصد پلی‌پروپیلن بازیافتی تغییر مسیر دهیم. برای رسیدن به این هدف، چالش‌های مربوط به ابعاد محصول و واریانس‌های فرآیند باید برطرف می‌شد.”

دوچان: “اکنون بسیار مفتخریم که بگوییم توانستیم یک محصول نهایی با عملکرد یکسان در مقایسه با همتای باکره خود ایجاد کنیم. روزهایی که محصولات حاوی محتوای بازیافتی ضعیف تلقی می شدند، بسیار پشت سر ما هستند. ما خوشحالیم که در این بخش بیشتر مشارکت می کنیم. از پازل دایره ای.”


آدری و دوچان

توسعه دهندگان بازار: Maarten & Gerlinde
مارتن: “ما به سهامدارانمان، به افرادی که پارچه های ما را می فروشند، نصب می کنند و استفاده می کنند، گوش دادیم. ما آموختیم که نیاز به یک پوشش زمینی قوی و طولانی مدت، با مزایای واضح برای استفاده در مزارع و در عین حال وجود دارد. تا حد امکان پایدار باشد.”

Gerlinde: “ما همراه با مهندسان خود، چالش پاسخگویی به این نیازهای بازار را با یک راه حل پذیرفتیم: روکش زمینی بافته شده که برای دوام ساخته شده است. این منجر به RECOVER شد: یک پوشش بافته شده بادوام طولانی، قوی و پایدار، که حداکثر کاهش 35٪ CO2، نصب آسان، ساخته شده برای ماندگاری.”


مارتن و گرلینده

برای اطلاعات بیشتر:
گروه بین المللی Beaulieu
Kalkhoevestraat 16 box 0.1, BE-8790
Waregem، بلژیک
تلفن: +32 56 62 59 00
پست الکترونیک: [email protected]
www.beaulieutechnicaltextiles.com

منبع