“با این همکاری ما دو دنیا را به هم نزدیک می کنیم”

در دنیای برنامه‌ریزان رویداد و سبک‌شناسان، گل‌ها تقریباً ضروری هستند، اما داستان پشت گل‌ها اغلب ناشناخته است. چهارشنبه گذشته، نادیا دوران، برنامه‌ریز رویداد استرالیایی، با همکاری Voorn Spray Roses و Interplant Roses، گل رز خود را طی رویدادی در گلخانه Voorn معرفی کرد. او با این همکاری قصد دارد دنیای پرورش دهندگان را به دنیای عروسی ها و رویدادها نزدیک کند، زیرا فرصت ها و امکانات زیادی برای همه در چنین مشارکتی وجود دارد.


عکس: مایکل زنارو

همکاری
حدود 20 سال است که نادیا با هشت سال تجربه در برگزاری مراسم عروسی در 40 کشور مختلف در دنیای عروس فعالیت می کند. گل ها به خصوص گل رز جزء لاینفک کار نادیا هستند. در رویدادهایی که او ترتیب می دهد، گل ها به هر شکلی قابل مشاهده هستند. حدود یک سال پیش با شرکت فلورال چارم، یک شرکت واردات و صادرات گل، ارتباط برقرار کرد که از آن زمان تاکنون با آن همکاری می کند. نادیا می‌گوید: “از طریق فلورال چرم، با Voorn Spray Roses تماس گرفتم و همکاری طولانی‌مدت انتظار من به وجود آمد. من واقعاً عاشق گل رز، شکل و رنگ آنها شدم. داشتن یک گل رز به نام من بسیار معنی دارد. من، و آنچه را که می خواهم به خانواده و دنیای عروس واگذار کنم، با این کار، می خواهم به دیگر استایلیست ها الهام بخشم و آنچه ممکن است را نشان دهم.

قلب وورن
معرفی گل رز نادیا دوران در گلخانه ای در Voorn Spray Roses در Luttelgeest انجام شد. پنجاه مهمان از 21 کشور – از جمله مادر و پسرش – شرکت کردند و در دنیای گل رز غوطه ور شدند که همه توسط خود نادیا سازماندهی شده بود. “برای من، اولین سوال این بود: چگونه می خواهیم گل رز را معرفی کنیم؟ به زودی متوجه شدم که بهترین راه این است که مردم به قلب وورن بیایند. از این طریق می توانند ببینند پشت چنین گل رز زیبایی چه چیزی نهفته است. چرا پرورش گل ها مهم است و چرا گل ها گران هستند، برنامه ریزان رویداد و استایلیست ها به نوبه خود می توانند به مشتریان خود اطلاع دهند که چرا باید اینقدر برای گل هزینه کنند بخش مهمی از کار ما است.”


عکس: مایکل زنارو

تکه ای از من
سالها تجربه نادیا در برنامه ریزی رویدادهای منحصر به فرد در رویداد خودش مشهود بود. “می خواستم با مراسم نامگذاری گل رزم تجربه ای فراموش نشدنی به مهمانان بدهم. سرآشپز، مایکل سروینو، یک ناهار لذیذ فوق العاده ارائه کرد. همه غذاها از روغن، عطر یا تکه های یخ زده گل رز نادیا دوران استفاده می کردند. بنابراین همه با خود حمل می کردند. کمی از من در خانه با آنها، به اصطلاح برای تزئین، همه چیز سفید خالص بود، به طوری که فقط گل برجسته بود. بعد از ناهار در گلخانه، نوبت به پذیرایی کوکتل در Waldorf Astoria رسید. “علاوه بر معرفی گل رز، می‌خواستم به مهمانانم بهترین تجربه هلندی را ارائه دهم. البته کانال‌ها و ساختمان‌های تاریخی آمستردام را نمی‌توان از دست داد. در طول جشن بعد از مهمانی روی پشت بام LuminAir، ما واقعاً احساس می‌کردیم که در بالای جهان هستیم. من در مکزیک به دنیا آمدم و خیلی چیزها را در زندگی ام تجربه کرده ام که اکنون به این نقطه رسیده ام که توسط دیگران دعوت نمی شوم، اما اجازه دارم مهمان نواز باشم.


نادیا با پسر و مادرش. عکس: مایکل زنارو

حراج گل
جمعه، 5 ژوئیه، عرضه رسمی گل رز نادیا دوران در حراج گل در Aalsmeer بود، جایی که نادیا به طور خلاصه در مورد گل رز خود به شرکت هایی که در اوایل صبح آن روز مناقصه می دادند، صحبت کرد: “من اجازه داشتم گل رز خود را در حراجی در حراجی معرفی کنم. مکان کل درآمد حاصل از نادیا دوران به بنیاد فیدم اختصاص خواهد یافت کنفرانس های مربوط به سلامت روان، به همین دلیل است که من این بنیاد را برای کمک به زنانی که در حال مبارزه هستند، انتخاب کردم. “


عکس: مایکل زنارو

الهام بخش
نادیا نتیجه گیری می کند: “در نهایت، این منبع الهام برای استایلیست ها، برنامه ریزان و خانواده من است؛ این نشان می دهد که هر رویایی می تواند محقق شود. الهام بخشیدن به مردم هدف نهایی من است. از طرف دیگر، این یک فرصت برای پرورش دهندگان است. زیرا با این همکاری ما دو دنیا را به همراه اینترپلنت گل رز به هم می‌آوریم و آنها نمونه‌ای از این هستند که چگونه تولیدکنندگان می‌توانند برند خود را ایجاد کنند و به نوبه خود ارتباط برقرار کنند ، پرورش دهنده می بیند که چه زیبایی جادویی با گل رز آنها ایجاد می شود ما واقعاً به یکدیگر نیاز داریم.

برای اطلاعات بیشتر:
وورن اسپری گل رز
تلفن: 527202555 (0) +31
www.voornroses.com

کاشت گل رز
تلفن: +31 (0)85 – 0665111
www.interplantroses.nl

منبع