اکنون ثبت نام برای Floriforum در 4 نوامبر 2024 باز استعلاقه مند به شرکت در کنفرانس بین المللی Floriforum در روز دوشنبه 4 نوامبر 2024 ساعت 16 در آستانه افتتاحیه IFTF در هلند هستید؟ اکنون از شما دعوت می شود تا با استفاده از فرم ثبت نام کنفرانس ثبت نام کنید.

ثبت نام در این کنفرانس رایگان اما الزامی است. حضور در کنفرانس برای شرکت کنندگان واجد شرایط به طور مستقیم و فعال در صنعت گل و گیاه بین المللی و مشروط به تایید پذیرش آزاد خواهد بود. پس از بررسی و تایید درخواست شما، تاییدیه ثبت نام خود را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

Floriforum که امسال به پایداری در صنعت گل‌کاری جهانی با موضوع «پرورش پایداری با هم – شکل‌دهی به گل‌کاری فردا» اختصاص دارد، فضایی را ارائه می‌دهد که در آن صنعت بین‌المللی گل‌کاری برای گفتگوی آزاد در مورد تغییرات و چالش‌ها و همچنین فرصت‌ها و پویایی‌های آینده گرد هم می‌آید.

به ما بپیوندید و در بحث های میزگرد روشنگرانه شرکت کنید که آخرین پویایی ها و روندهای بازار، ضروریات پیام های پایداری را به خریداران جهانی، و وظیفه حیاتی ارائه یک روایت واحد و مثبت پیرامون کشت و تجارت گل برای حفظ آینده گل و گیاه را پوشش می دهد.

Floriforum روز دوشنبه 4 نوامبر 2024 از ساعت 16 تا 18 در سالن IFTF، EXPO Greater Amsterdam در Vijfhuizen، هلند برگزار می شود. پس از آن یک کوکتل شبکه در ساعت 6 بعد از ظهر برگزار می شود. Floriforum توسط Union Fleurs – انجمن بین المللی تجارت گل با مشارکت FSI – ابتکار پایداری گل و گیاه و با حمایت HPP Worldwide و Kuehne + Nagel برگزار می شود.

منبع: hppexhibitions.com

تاریخ انتشار:

منبع