اولین آلسترومریای تک گل که توسط پرورش دهنده هلندی رشد کردمد لباس سوفینا

آلسترومریا در رنگ ها و اندازه های مختلفی وجود دارد، اما آلسترومریا تک گل قبلا توسط یک پرورش دهنده هلندی رشد نکرده بود. HM Tesselaar اولین آلسترومریای تک گل به نام Fashionista Sofiena را معرفی می کند. نام سوفینا توسط دو دختر صاحبان و ترکیب نام های سوفی و ​​فاین ابداع شد. سوفی دختر ملوین تسلار و فاین دختر لیندا تسلار است.


فاین و سوفی

جدیدترین اختراع
Willem Dekker از HM Tesselaar اظهار داشت: “Fashionista Sofiena یکی از جدیدترین اختراعات در برنامه پرورش ما است. در این برنامه سال هاست که به دنبال آلسترومریایی با ویژگی های مناسب مانند کیفیت برگ خوب، کشت موفق تحت نور LED هستیم. و عمر طولانی گلدان اوایل امسال، آلسترومریای قرمز لامبادا، آلسترومریای صورتی و فلورینکا پینو سفید را معرفی کردیم که همگی با استقبال خوبی از سوی بازار مواجه شدند.

پیشرو
پرورش دهنده به ویژه مفتخر است که در نهایت Sofiena را معرفی می کند که کمی متفاوت است. Sofiena در صلیب های ما ظاهر شد و پیشرو در برنامه آلسترومریای تک گل است، با معرفی های بیشتری در سال های آینده. Sofiena با رنگ صورتی سخت، کیفیت برگ زیبا و ماندگاری طولانی مشخص می شود.

از روز جمعه، Sofiena هر روز در حراج Aalsmeer به حراج گذاشته می شود. ویلم از HM Tesselaar اشتیاق خود را برای دیدن واکنش بازار ابراز کرد.

برای اطلاعات بیشتر:
HM Tesselaar
+31 (0) 72 30 302 33
[email protected]
www.tesselaar-alstroemeria.nl

تاریخ انتشار:

منبع