اورئون وسایل ال ای دی خنک شونده هیبریدی را معرفی می کند:Oreon COMMANDER هیبریدی خنک شده خود را برای کشاورزی گلخانه ای معرفی کرده است.
جان مول، مدیر اورئون، می گوید: «فرمانده به تقاضا برای وسایل با کیفیت Oreon بدون خنک کننده آب خارجی پاسخ می دهد. “مدیریت گرما در روشنایی LED ضروری است. Oreon در حال حاضر فناوری ها را با هم ترکیب کرده است، که منجر به نور رشد LED “سطح بعدی” شده است که از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان با وسایل LED خنک کننده آب ما رقابت می کند.”

CTO Twan Mennink توضیح می دهد: “با همکاری Cooler Master تایوانی، متخصصان در سیستم های خنک کننده پیچیده، پره های خنک کننده با سیستم خنک کننده یکپارچه توسعه یافته اند. توزیع گرما بسیار موثر و ساختار باز اجازه می دهد تا خنک کننده هوا کار خود را به طور مطلوب انجام دهد.” «نتیجه این فناوری خنک‌کننده هیبریدی، دستگاهی با خروجی تقریباً 7000 میکرومول بر ثانیه در 1800 وات است. این به معنای بازدهی 3.9 میکرومول در ژول در 100 درصد قدرت است.
بازده نور بالا به پرورش دهندگان این امکان را می دهد تا گلخانه های خود را با وسایل کمتر روشن کنند و Commander را به یک راه حل LED مقرون به صرفه تبدیل کند. یک LED ویژه توسعه یافته توزیع یکنواخت نور را حتی در محصولات با سیم بالا تضمین می کند.”

Commander به صورت سفارشی ساخته شده است: 2 تا 4 کانال جداگانه قابل کنترل و خروجی برق 1050، 1170، 1400 و 1800 وات. علاوه بر این، پرورش دهنده طیف مورد نظر خود را تعیین می کند. این باعث می شود که یراق آلات برای تمام محصولات کشاورزی مناسب باشد و هم در مقاوم سازی و هم در تاسیسات جدید قابل استفاده باشد.

مرکز کنترل LED Oreon (OLCC)، یک شبکه بلوتوث SIG MESH، به صورت پویا همه لامپ ها را کنترل می کند و به پرورش دهندگان انعطاف پذیری بی نهایت در گروه بندی ارائه می دهد. همچنین OLCC اطلاعاتی در مورد هر لامپ جداگانه مانند دما، ولتاژ و مصرف برق ارائه می دهد. در آینده امکان اضافه کردن سنسورها به یک لامپ جداگانه وجود خواهد داشت.
Oreon Commander را در GreenTech معرفی می کند. از سه شنبه، 11 ژوئن تا پنجشنبه، 13 ژوئن، از غرفه Oreon (1.632) در RAI در آمستردام بازدید کنید.

برای اطلاعات بیشتر:
اورئون
لورنتسلان 6
3401 MX IJsselstein، هلند
0660 760 31 +31
[email protected]
www.oreon-led.com

تاریخ انتشار:

منبع