اجلاس گل و گیاه GlobalG.AP در ورشو در 10 تا 12 سپتامبر برگزار می شود

اجلاس GLOBALG.AP 2024 در تاریخ 10 تا 12 سپتامبر در ورشو پایتخت لهستان برگزار خواهد شد. اجلاس امسال – با عنوان “شکل دادن به آینده کشاورزی با هم” – بر آخرین تحولات در زمینه های ایمنی و پایداری مواد غذایی تمرکز خواهد کرد.

به گفته سازمان اجلاس، محتوای فنی این رویداد سه روزه فرابخشی است، به این معنی که موضوعات جاری نه تنها مربوط به کشاورزی، بلکه در زمینه گلکاری، آبزی پروری و بخش میوه و تره بار را نیز پوشش می دهد. سارا فون فینتل، مدیر حسابداری، گفت: «در نتیجه، ما انتظار داریم که بین بخش‌های مختلف هم افزایی و بینش‌های جدیدی وجود داشته باشد، بدون اینکه از وضعیت کلی کشاورزی غافل شویم. مدیر Global GAP “یک مسئله اصلی برای تولیدکنندگان، دستیابی به افزایش الزامات قانونی و انتظارات رو به رشد مصرف کننده است، که اظهارات بازار را تحت بررسی دقیق تر قرار می دهد. در عین حال، تولیدکنندگان نباید مسائل مربوط به کارایی و بهره وری را از دست بدهند. “

ارائه جایزه Changemaker
در اجلاس GlobalG.AP 2024 مجموعه‌ای از جلسات مختلف با وقفه‌های شبکه‌ای و بحث‌های پانل برگزار می‌شود، از جمله «گل‌کاری آینده‌نگر: راه‌حل‌های هدفمند برای تولیدکنندگان جهانی». شرکت‌کنندگان کنفرانس در مورد مسائل جاری در بخش گل‌کاری و چگونگی GlobalG بحث خواهند کرد. AP می‌تواند استانداردها را پشتیبانی کند و به راه‌حل‌ها در آنجا کمک کند. تبادل تجربیات ذینفعان با راه‌حل‌های صدور گواهینامه به دنبال ایجاد انگیزه کلیدی برای ارتقای استانداردها است.

لئونی فیشر، سخنگوی این شرکت، گفت: “ما متقاعد هستیم که استانداردهای ما پایه ای بلندمدت و علمی برای تولیدکنندگان ارائه می دهد. علاوه بر این، اجرای روش های تولید ایمن، اجتماعی و زیست محیطی یک موضوع اصلی باقی مانده است.” اجلاس سران در ورشو علاوه بر این به مهمانان صنعت از کشاورزی، گل‌کاری، آبزی پروری و بخش میوه و سبزیجات این فرصت را می‌دهد تا با موضوعات کلیدی دیگر مانند شستشوی سبز، برچسب‌ها و قوانین درگیر شوند.

در اجلاس GlobalG.AP امسال اولین جایزه Changemaker نیز ارائه خواهد شد. تولیدکنندگان، نهادهای صدور گواهینامه و شرکت‌های خرده‌فروشی می‌توانند آثار خود را ارسال کنند. شیوه‌های نوآورانه‌ای که درجه خاصی از مسئولیت را نشان می‌دهند شناسایی خواهند شد. برندگان جایزه Changemaker به شرکت کنندگان حضوری در اجلاس GlobalG.AP اعلام خواهند شد. سه برنده جوایز خود را در رویداد شب 10 سپتامبر اهدا می کنند.

برای ثبت نام در رویداد اینجا کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر:
GLOBALG.AP
[email protected]
www.globalgap.org

منبع