ابزار تصویربرداری دوربین چندطیفی فشرده و فشرده برای محققان گیاهی معرفی شدRAYN Growing Systems سیستم دوربین بینایی (RVS) را معرفی می کند. RVS یک ابزار تصویربرداری دوربین چندطیفی و فشرده برای محققان گیاهی است. دوربین Vision که برای استفاده با نرم افزار ویژن منبع باز Rayn یا ابزارهای توسعه دهنده شخص ثالث طراحی شده است، تصاویر چند طیفی را برای مطالعه رفتار گیاهان می گیرد.

سیستم ویژن ثبت شده Rayn از رویکرد عکاسی از چندین تصویر تک رنگ در یک محیط تاریک در حالی که گیاهان را با LED های رنگی مختلف روشن می کند، استفاده می کند. دوربین انعکاس سطوح را می گیرد و مکعب های تصویر چند طیفی ایجاد می کند. به گفته ot Rayn، این مکعب ها حاوی اطلاعاتی بیشتر از آنچه که چشم انسان می تواند ببیند و می تواند برای تجزیه و تحلیل مواد گیاهی به طور غیر مخرب استفاده شود.

برخلاف دوربین‌های چندطیفی سنتی ثابت بزرگ و گران‌قیمت که نیاز به انتقال گیاهان یا مواد گیاهی به آن‌ها دارند، سیستم Rayn Vision فشرده است، می‌تواند مستقیماً در فضاهای رشد نصب شود و امکان انتخاب عملکرد مستقل از پیش برنامه‌ریزی‌شده با داده‌های محلی را فراهم می‌کند. ذخیره سازی کارت یا ادغام کامل بی سیم با سیستم آزمایشگاهی شما.”

جارد جوفه، مدیر بازار و محصول، اظهار داشت: “ما به این نوآوری در سیستم های رو به رشد RAYN بسیار افتخار می کنیم. RAYN Vision یک دوربین جمع و جور و چندطیفی برای تحقیقات گیاهی با کسری از پیچیدگی و هزینه سایر دوربین های چند طیفی یا ابرطیفی به دانشمندان ارائه می دهد. رویکرد سازگار با پلتفرم ما به کاربران این امکان را می‌دهد که داده‌های مفید را از نرم‌افزار ویژن منبع باز RAYN استخراج کنند یا به راحتی دوربین را با ابزارهای توسعه‌دهنده شخص ثالث ادغام کنند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوربین جدید: https://hubs.ly/Q02zfX2J0

برای اطلاعات بیشتر:
سیستم های رشد Rayn
www.rayngrowingsystems.com


تاریخ انتشار:

منبع