“آینده سازی کسب و کار گلخانه ای خود از طریق داده ها، دانش و فناوری.”

تولیدکنندگان گلخانه با چالش های متعددی از مدیریت هزینه های نیروی کار و انرژی گرفته تا پیگیری ضرب الاجل ها و پیش بینی های آب و هوا مواجه هستند. آنها باید به طور دقیق برنامه ریزی محصولات کشاورزی، حفظ سیستم های کنترل آب و هوا موثر، و توسعه استراتژی های رشد برای اطمینان از رشد و بهره وری مطلوب.

نقش داده ها در عملیات گلخانه ای
به گفته Priva، داده ها برای بهینه سازی رشد گیاه و کارایی عملیاتی بسیار مهم هستند. معیارهایی مانند دما، رطوبت، سطوح نور، رطوبت خاک و سطوح مواد مغذی برای حفظ شرایط رشد ایده آل ضروری هستند. تجزیه و تحلیل این داده ها تصمیم گیری آگاهانه در مورد آبیاری، تهویه، مدیریت آفات و انتخاب محصول را ممکن می سازد. بینش‌های مبتنی بر داده همچنین تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده را تسهیل می‌کنند و به تولیدکنندگان اجازه می‌دهند تا مسائلی مانند شیوع بیماری یا تغییرات محیطی را پیش از تأثیرگذاری بر عملکرد محصول پیش‌بینی کنند. داده ها به تولیدکنندگان قدرت می دهد تا به عملکرد بالاتر، کیفیت محصول بهتر و شیوه های کشاورزی پایدار دست یابند.

نوآوری و انتقال دانش
تیم Priva بیان می کند: با گذشت زمان، پرورش دهندگان دانش و داده های ارزشمندی را در مورد شرایط بهینه رشد، واکنش های محصول و استراتژی های موثر جمع آوری می کنند. جدیدترین فناوری می‌تواند با مستندسازی رویکردهای موفق، ایجاد تنظیمات پیش‌فرض برای محصولات مختلف و اشتراک‌گذاری بینش با اعضای تیم، به تسهیل انتقال دانش کمک کند. ادغام داده ها در عملیات گلخانه ای باعث افزایش پایداری، سودآوری و انعطاف پذیری در برابر چالش های آینده می شود.

دسترسی به فناوری و ادغام
با داده‌های دقیق، عملیات گلخانه‌ای می‌تواند به فناوری برای نوآوری، انطباق با تقاضاهای در حال تغییر بازار و رقابت درازمدت دسترسی پیدا کند. داده ها دقت و کارایی را تضمین می کند و بهینه سازی منابع و کاهش هزینه را ممکن می سازد. از نگهداری پیش‌بینی‌کننده، بهبود عملکرد و کیفیت محصول، تصمیم‌گیری آگاهانه، انطباق با مقررات و مدیریت ریسک پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، داده ها به شناسایی و کاهش خطراتی مانند آفات، بیماری ها و شرایط نامساعد آب و هوایی کمک می کند.

عملیات‌های گلخانه‌ای مقاوم در برابر آینده
آینده عملیات گلخانه ای چگونه است؟ چگونه پرورش دهندگان می توانند آینده کسب و کار خود را اثبات کنند؟ Priva آخرین فن آوری ها و نحوه ادغام یکپارچه آنها در عملیات گلخانه ای را بررسی خواهد کرد. شرکت کنندگان در مورد فن آوری ها، از جمله هوش مصنوعی، API، بینایی، یادگیری ماشینی و رشد پیش بینی اطلاعات خواهند آموخت.

کشت 2024
Priva از تمام تولیدکنندگان و متخصصان صنعت دعوت می کند تا در این ارائه شرکت کنند.

مجری: آقای سزار سالاوریا، پریوا آمریکای شمالی
سخنران مهمان ویژه: Erik van der Made، Aranet Wireless Sensors
تاریخ: دوشنبه 15 جولای 2024
زمان: 11:00 صبح
مکان: Cultivate Live Stage، Cultivate 2024، Columbus، اوهایو
غرفه Priva در Cultivate’24: #1417

برای اطلاعات بیشتر:
Priva
[email protected]
www.priva.com

منبع