آزمایشات بهار کالیفرنیا، منتظر تصاویر بیشتر باشید!نسخه CAST امسال به پایان خود نزدیک می شود. و برای برخی، زودتر از دیگران است. برخی از مکان‌های CAST درهای خود را تا پایان امروز خواهند بست، در حالی که برخی دیگر تا فردا یا حتی 24 مارس باز خواهند بود. در مجموع، اکثر مکان‌ها به مدت چهار روز باز ماندند.

روز دوشنبه، گزارش تصویری از این رویداد را به اشتراک می گذاریم و امروز، از قبل نگاهی گذرا به شما می دهیم.


تیم Benary & Benary + در Watsonville، جایی که درهای آنها تا 23 مارس برای بازدیدکنندگان باز خواهد بود (ثبت نام لازم است).


نیک رید و دومینیک نایسر از Vivero در باشگاه پولو سانتا باربارا در Carpinteria. این مکان CAST تا 22 مارس باز است.


همچنین در باشگاه پولو سانتا باربارا، پسیفیک پلاگ و لاینر.


دارن بارشاو (سمت چپ) نماینده محصولات چندساله داروین، Summerlong، سری جدید Agastache را برگزار می کند که مرغ مگس خوار را در طول فصل تابستان جذب می کند. او و مدیر فروش ست رید (سمت راست) در مقابل نمایشگر “Spring Showcase” هستند که شامل محصولات جدید Saxifraga، Lavandula، Phlox و Armeria است. ست Phlox Spring Splash Lilac و Pink را در اختیار دارد که گزینه‌های عالی برای خرده‌فروشی‌های اولیه هستند. در شرکت بال باغبانی در سانتا پائولا که تا 23 مارس به روی بازدیدکنندگان باز خواهد بود.

مشتاق بازدید از شرکت ها و مکان ها هستید؟ ثبت نام الزامی است.
مشتاق دیدن تصاویر بیشتر هستید؟ گوش به زنگ باشید!

تصاویر خود را ارسال کنید
آیا در CAST شرکت می‌کنید یا از آن بازدید می‌کنید؟ با خیال راحت تصاویر خود را ارسال کنید. سپس، ما می توانیم آنها را در FloralDaily به اشتراک بگذاریم.

تاریخ انتشار:

نویسنده:

الیتا ولیکوپ©

FloralDaily.com

منبع